Sex Ponuky Priváty, sex ponuky, escort

Sex Brno

Mladá masérka Silvie Vás jistě zaujme na první pohled svými dlouhymi rezavými vlasy a milým pohledem. Pokud hledáte nevšední zážitek, uvolnění a osobitý přístup, můžete si být jisti, že Silvie splní Vaše přání.

Jsem příjemná, sympatická ,usměvavá blondýnka . Moje oblíbená technika je „tělo na tělo“, kterou se snažím stále vylepšovat. Masáž provádím ve stylu hravého svádění ,provokovaní až do úplného konce masáže ,kterou ukončuji masáží penisu.Svěřte své unavené tělo do mých jemných a citlivých rukou a nechte se rozmazlovat. Tvoje Liza Sex Brno.

Příjemná veselá, společenská blondýnka Renča 43let/165/65, nabízí své službičky ve svém soukromí: klasika, orál s ochranou i bez , 69, mazlení. Přijď se ke mně uvolnit, popovídat si a pomilovat se. NE anal ani pervers…foto original. Nejsem privát,Na SMS NEREAGUJI.

Zbožňuji masáže, rozumím tělu, jsem zkušená, vnímavá a energická masérka. Svou práci miluji a proto ji dávám vše co umím, u mě se budeš cítit jako v ráji. Při erotické masáži Ti ukážu, jaký je to pocit zažít vášeň, energii a souhru, jelikož erotická masáž je pro mě rituál, při kterém se budu starat o Tvé tělo i mysl. Je to prožitek fyzický i duševní a já jsem při masáži jeho součástí, na své klienty přenáším veškerou svou energii a tantra je pro mě způsob života, lásky a porozumění. Samozřejmě Ti mohu nabídnout masáž na míru, ať už erotickou s nádechem tantry, tak sportovní či relaxační mazlivou, případně lehce SM, nebo masáž prostaty, jsem profesionálka a ráda se přizpůsobím Tvým potřebám. Víkendy budu individuálně, ideálně po předchozí objednávce během pracovního týdne…Sex nenabízím! Čokoládu můžu s lískovými oříšky a voňavá lilie také potěší…Těším se na Tvou návštěvu…